HAYALİNİZDEKİ GİBİ BİR
DÜĞÜN,NİŞAN,PARTİ,TOPLANTI,ETKİNLİK
İÇİN BURADASINIZ

En özel günlerinizde, önemli toplantılarınızda ve unutulmaz etkinliklerinizde ayrıcalıklı bir ambiyans ve benzersiz mutfağıyla güler yüzlü bir hizmet bekliyorsanız doğru yerdesiniz.

TOPLANTILAR

Özel Toplantı Odaları

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts modern anlayışla tasarlanmış fonksiyonel toplantı odalarıyla keyifli detaylar sunuyor. Modern anlayışla tasarlanmış iki adet fonksiyonel toplantı odasıyla kurumsal toplantılar için benzersiz bir deneyime davet ediyor. 170 metrekareye kadar alanda, ferah atmosferi ve Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’un ince estetik anlayışıyla tasarlanmış detaylarıyla unutulmaz buluşmalara ev sahipliği yapabilirsiniz.

DÜĞÜN SEREMONİLERİ

En Özel Gününüz İçin En Doğru Yer

Peri masalınızı birlikte yazalım. En özel gününüzü Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’un kalitesi ve uzmanlığıyla ölümsüz kılın. Dilerseniz Ege Denizi’nin üzerine kurulu eşsiz manzarasıyla romantik iskelelerimizde dilerseniz size özel olarak hazırlanan atmosferiyle Talay Lounge, Frankie Beach Club, Malva Restaurant veya Ezi Restaurant’da evlilik yemininizi büyüleyici anlarla süsleyin.

SOSYAL ETKİNLİKLER

Müzik, Dans, Eğlence!

Halikarnas’tan beri Bodrum’un yıldızları altında edilen dansların unutulmaz bir yanı var. Eğlence ve neşenin asla ayrılmadığı Bodrum ruhuna, rooftop etkinlik alanımızda hayat veriyoruz. Pozitif ritimlerle hayata keyif katan DJ veya canlı müzik seçenekleri ve yaratıcı kokteyller eşliğinde eğlencenin tadına varın. Torba Körfezi’nden benzersiz Ege kıyıları manzaraları sunan sonsuzluk havuzu, keyifli ikramlar, rengarenk kokteyller ve pozitif ritimler eşliğinde hayata keyif katan DJ’ler ve canlı müzik seçenekleriyle nefes kesici etkinliğinizi tasarlayın.

TALAY LOUNGE

Sadece Size ve Dostlarınıza Ait Bir Dünya

Ege Denizi’nin olağanüstü manzaralarını sunan Talay Lounge, Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’un büyüleyici ruhu eşliğinde tüm özel etkinlikleriniz için yaratıcılığı harekete geçiriyor. Sıradan etkinlikten daha fazlasına ihtiyacınız varsa Talay Lounge sizi bekliyor! Ege Denizi’nin olağanüstü manzaralarını sunan Talay Lounge, Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’un büyüleyici ruhu eşliğinde tüm özel etkinlikleriniz için yaratıcılığı harekete geçiriyor. Yerel üreticilerden gelen en taze lezzetlerin yanında pozitif enerji saçan rengarenk kokteyllerin süslediği menülerle keyifli anlarınıza büyü katmaya hazırsanız, Talay Lounge’da buluşmak üzere.