fbpx
Susona Bodrum - Reservation
   
   
1 Oda, 1 Yetişkin
Özel Fiyatlar

Hayallerinizin ötesinde bir düğün için buradasınız..

Düğün Paketi Teklifi

Peri masalınızı birlikte yazalım. En özel gününüzü Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’un geliştirilmiş lüks servis deneyimi ile unutulmaz kılın.

Sevdiklerinizle birlikte hayatınızın en mutlu anını yaşamak için KDV dahil 200€’dan başlayan fiyatlarla Düğün Paketi fırsatını kaçırmayın.

Düğün yemeği süresince misafirlerinize unutulmaz bir lezzet şöleni sunuyoruz. Menümüzde yer alan 4 çeşit yemek ve 3 saat boyunca sınırsız yerli alkollü ve alkolsüz içeceklerimizle keyif dolu anlar yaşamanızı sağlıyoruz.

Bizi Arayın: +90 (252) 211 27 00

DÜĞÜN SEREMONİLERİ

En Özel Anılara Susona Bodrum'da İmza Atın

Peri masalınızı birlikte yazalım. En özel gününüzü Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’un geliştirilmiş lüks servis deneyimi ile ölümsüz kılın. Ege Denizi üzerinde konumlanan iskelelerimizde ya da büyülü atmosferiyle, modern ve sofistike mimariye sahip düğün alanlarımızda en özel gününüzü unutulmaz anılarla süsleyin.

Detaylı bilgi için

+90 252 211 27 00

AFTER PARTY

Düğün Sonrası Sadece Size ve Sevdiklerinize Özel Bir Dünya

Ege Denizi'nde olağanüstü bir manzaraya sahip Talay Lounge'da, düğün sonrası size özel tasarlanan menüler eşliğinde düğün sonrasında da sevdikleriniz ile birlikte eğlencenin tadını çıkarın.