fbpx

Size özel tasarladığımız Hilton Honors ayrıcalıklarını Susona Bodrum tarzında deneyimleyin. Konaklamanızı zirveye taşıyacak en iyi tekliflerimizi keşfedin!

ÖZEL TEKLİFLER

Gastro Honors

Konaklamanız boyunca ekstra puanlarla Hilton Honors üyelerine özel ayrıcalıkları keşfedin. Her sabah size özel özenle hazırlanan ‘’Susona İmza Kahvaltı Deneyimi’’, Malva Restaurant’ta mevsime özgü taze ve yerel lezzetlerden oluşturulan tadım menüleri (ya da A la Carte menüden seçebileceğiniz bir başlangıç, bir ana yemek ve bir tatlı) dahildir. İçecekler pakete dahil değildir. Kahvaltı haricinde farklı öğün tercihleriniz için Frankie Beach Club’ta gurme bir öğle yemeği deneyiminin tadını çıkartabilirsiniz.

– 25$ harcayın ve 500 Hilton Honors Bonus Puanı kazanın
– 50$ harcayın ve 1000 Hilton Honors Bonus Puanı kazanın
– 125$ harcayın ve 2.500 Hilton Honors Bonus Puanı kazanın

Bu teklife özel Bonus Puanlar başka teklifler veya promosyonlarla birleştirilemez.
Gastro Honors kampanyası 31.10.2023 tarihine kadar geçerlidir.

Bizi Arayın +90 (252) 211 27 00

Hilton Honors Early Booking

Tatilini erken planlayın ve Susona Bodrum’da arkadaşlarınız ve aileniz ile birlikte olağanüstü bir konaklama deneyimi için %20 erken rezervasyon indirimi ile Hilton Honors ayrıcalıklarının keyfini çıkarın.

*Kampanyaya günlük kahvaltı dahildir ve ön ödeme gereklidir.

*Kampanya iade edilemez ve iptal edilemez.

Bizi Arayın: +90 (252) 211 27 00

Celebrate Love

Susona Bodrum’da rüya gibi bir kutlama ve size özel ayrıcalıklarla büyülü romantik kaçamağı sizi bekliyor. Aşkınızı Hilton Honors ile özel bir şekilde kutlayın.

*Hilton Honors üyelerine özel Balayı ve Yıldönümü rezervasyonlarında müsaitlik doğrultusunda bir üst oda kategori yükseltme dahildir.

Bizi Arayın: +90 (252) 211 27 00

Lazy Weekenders with Hilton Honors

Keyif dolu bir haftasonu için eşsiz kahvaltı ve Spa deneyimi…
Ezi Restaurant’ta öğlen 09:00 – 11:00 saatleri arasında enfes kahvaltınızın tadını çıkarın ve zihninizi ve ruhunuzu tazelemek için Spa Soul’un özel Hoş Geldiniz Masajı için %50 indirimden yararlanarak kendinizi şımartın.

*Haftasonuna özel günlük kullanımlarda Hilton Honors üyeleri tarafından yapılan Lazy Weekenders rezervasyonlarında, ayrıcalıklı kahvaltı ve Hoşgeldiniz Masajı’ndan %50 indirimli yararlanın.

Teklifimiz Nisan ve Mayıs aylarında geçerlidir.

Bizi Arayın: +90 (252) 211 27 00

Privileged Corporate Events

Kurumsal ruhunuzu başka bir seviyeye taşıyın!

Susona Bodrum’da düzenleyeceğiniz kurumsal toplantılarınızda Hilton Honors ayrıcaklıklarınızın ve Malva Cocktail & Bar’da karşılama kokteylinizin keyfini çıkarın.

*Hilton Honors üyelerine özel teklifimize, Malva & Cocktail Bar’da karşılama kokteyli deneyimi dahildir.

Teklif 30.06.2023 tarihine kadar geçerlidir.

Bizi Arayın: +90 (252) 211 27 00

Shop & Cook

The package includes daily breakfast and private transfer to visit Bodrum bazaar, private cooking experience, a bottle of local wine and dining with chef, one time per stay. Reservation is required two days prior to shop at local market and cooking class experience.