KENDİNİZİ DAHA
İYİ,SAĞLIKLI,HUZURLU,MUTLU
HİSSETMEK İÇİN BURADASINIZ

Antik zamanlardan beri şifa merkezi olan Bodrum’da rahatlamanın ve dinlenmenin yeni bir boyutuna davetlisiniz. Dünya standartlarına uygun spa merkezi, otantik hamam deneyimi, yenileyen sauna, 24 saat açık spor salonu, sonsuzluk havuzu, tam donanımlı tenis kortu ve çocukların rüyası Kids’ Summer Club…

Bodrum rüyasında bedeni ve ruhu yenileyen bir mola

Bakım Kürleri

Egzotik toprakları hatırlatan aromatik yağların mutluluk veren kokuları ve uzman masörlerin yepyeni bir “ben”e uyandıran rahatlatıcı masaj teknikleri… Spa uzmanlarımız, bedeninizin neye ihtiyacı olduğunu biliyor ve size uygun bakım kürleri öneriyor. Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’un dünya standartlarındaki spa merkez Spa Soul’da tüm stresinizden arınacak ve yeniden doğan anka kuşu gibi hayata bir daha geleceksiniz.

Antik zamanlardan beri rahatlamanın en keyifli yolu, hamam sefası

Hamam

Roma ve Osmanlı İmparatorluğu’ndan miras kalan bir deneyim, hamam keyfi… Bodrum masalınızda sımsıcak ve geleneksel bir anıya yer açın. Kendine has mimarisiyle meşhur Türk hamamında rahatlamanın yeni bir seviyesini keşfedecek, seanstan yeni biri olarak çıkacaksınız.

Tam donanımlı spor merkezimizde hijyen koşullarını önemsiyoruz.

Spor Merkezi

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts deneyiminizde hayatınızın her anına dokunuyoruz. 24 saat açık tam donanımlı spor salonumuzda günlük spor programınıza Bodrum atmosferinde devam edebilir, maksimum hijyen uygulamalarımız sayesinde içiniz rahat bir şekilde tüm ekipmanları kullanabilirsiniz. Torba Koyu’nun tertemiz atmosferinde bol oksijenli bir egzersiz deneyimine açıksanız, CrossFit programımız hakkında detaylı bilgi almayı unutmayın.

 

Kendinizi su buharının yenileyici rahatlığına bırakın

Sauna & Buhar Odası

Buhar hayat verir, yeniler, güzelleştirir ve kusursuz bir rahatlık sağlar. Belki yorucu bir deniz maratonu, belki de eğlencenin hiç bitmediği bir Frankie Beach Club & Restaurant deneyimi sonrasında sauna veya buhar odasında tatlı yorgunluğunuzu üzerinizden atarak kendinizi yeni bir güne hazırlayabilirsiniz. Sımsıcak özel buharla bedeniniz gevşerken Bodrum rüyanızın en keyifli anlarından birini yaşayacaksınız…

Tenis tutkusu dinmeyenler Susona’da devam ediyor

Tenis Kortu

Tenis bir yaşam biçimi… Hayata keyifli bir mola verdiğiniz Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’da istediğiniz an kullanabileceğiniz tenis kortundan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Çocukların Bodrum rüyası; Kids’ Summer Club

Kids' Summer Club

Çocuklarla Kids’ Summer Club’ta buluşuyor, öğretici ve eğlendirici oyunlarımızla tatillerini unutulmaz kılıyoruz. Siz Susona Bodrum’un tüm hizmetlerinden faydalanırken çocuklarınız da hijyen ve güvenlik uygulamalarının ön planda olduğu çocuk kulübümüzde yeni arkadaşlıklar edinecek.