AYRICALIKLI BİR ORTAM,MİKRO YEREL LEZZETLER,UNUTULMAYACAK BİR EĞLENCE
İÇİN BURADASINIZ!

Mikro-yerel Ege Mutfağı'nın mevsiminde kullanılan ürünleri ile hazırlanan, içine tutku ve aşk katılan lezzetler eşsiz bir gastronomi deneyim yolculuğuna sizi davet ederken ilerleyen saatlerde keyifle kucaklayacak canlı müzik şölenini özellikle kaçırmamanızı öneriyoruz.

Turkuaz Ege büyüsü ile lezzet bir arada

Bölgenin yerel üreticilerinden alınan taze ve mevsim ürünlerinden oluşan Malva menüsünün yanı sıra, gastronomi dünyasında benzersiz bir yolcululuk için Ege’den aldığımız ilhamla yemekleri sizin için yeniden tasarladık. Yaz akşamlarınızı eşsiz bir gün batımı manzarası eşliğinde canlı müzik performanslarımız ile taçlandırın. Size özel tasarlanan düzeyli ve eğlenceli ama bir o kadar da sofistike bir gecenin tadını çıkarın.

Turkuaz Ege Büyüsü İle Lezzet Bir Arada

Bölgenin yerel üreticilerinden alınan taze ve mevsim ürünlerinden oluşan Malva menüsünün yanı sıra, gastronomi dünyasında benzersiz bir yolcululuk için Ege’den aldığımız ilhamla yemekleri sizin için yeniden tasarladık.

Ardından mikro yerel mutfağımızı, sizin için özel olarak seçilmiş yerel şaraplarımız eşliğinde deneyimledikten sonra canlı müzik performanslarımız ile gecenizi taçlandırın.

Yaz akşamlarınıza kelimlerin yetmediği güzellikte bir gün batımı önderliğinde artizan kokteyllerimiz ile başlayın.

Müziğin Gustosu

Malva Deneyimi

Yemek.. Sohbet.. Ambians ve Müzik.. Bunlar Ege, Akdeniz, Anadolu, kısacası Türk olan tüm kültürlerin ortak noktasıdır. Dilimizde orjinal adı “Ebegümeci” olan “Malva” yerel ve gurme lezzetlere ev sahipliği yapıyor.

Gastronomik Bir Yolculuk

Ege bölgesindeki yerel üreticilerden alınan ürünlerle tasarlanan mönümüz ile sizleri farkli bir lezzet deneyimine davet ediyoruz.
Günlük üretimimizi karşılamak için Bodrum Yarımadası’nı ve Gökova Körfezi’ni boydan boya dolaşıyor ve her yöreye özgün taze ürünleri tedarik etmek için küçük üreticileri ve işin ustalarını, zanaatkârlarını tercih ediyoruz. Ürünlerimizi tedarik ederken toprağın ve iklimin kattığı lezzete olabildiğince yakın kalmaya, saygı göstermeye özen gösteriyoruz…

Eğlence Dolu Bodrum Akşamları

Malva yeni nesil canlı müzik performansları ve eşsiz gün batımı manzarasıyla sizlere unutulmaz bir yaz gecesi vaadediyor. Malva’da gecenin ilerleyen saatlerine kadar sevdiklerinizle birlikte önce iyi yemek ardından sofistike müzik ve eğlencenin tadını çıkarın.

Geçen Sene Neler Yaptık?

NÜKHET DURU

ADA SANLIMAN TONES OF PASSION

BENGÜ BEKER ile UP MOOD
HAPPY HOUR