fbpx
Susona Bodrum - Reservation
   
   
1 Oda, 1 Yetişkin
Özel Fiyatlar

Turkuazın Yeşille Dansı

Susona Bodrum’un Ege denizi ve gökyüzünün derin dinginliğine bakan mavi bayraklı plajında, sessizliğin sesini dinleyip serin sularla buluşma vakti.

Previous
Next

Family Beach

Torba Koyu’nun en dingin köşesinde dingin sularla buluşmak ve taptaze meyvelerden yapılan içeceklerle günün her anında zinde kalmak Family Beach’te geçireceğiniz muhteşem bir günün en özel detayları…Family Beach, huzurlu atmosferiyle unutulmaz yaz günlerini müjdeliyor.

Her Gün Açık: 11:00 - 17:30

L,X,R İskele

Ege’nin sihirli yanıyla tanışmaya hazır mısınız? Bodrum’da deneyimleyebileceğiniz en dingin ve en sofistike gastronomi deneyimi L,X,R misafirlerini bekliyor. Siz benzersiz lezzetlerin tadına varırken ruhunuz Ege’nin meltemiyle huzur bulacak.

Her Gün Açık: 11:00 - 17:30

Susona Bodrum'un kişiye ve gruplara özel hizmet veren L, X, R iskelelerinde yerinizi ayırtıp aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte göz kamaştırıcı güneşin tadını çıkartın.

Her Gün Açık: 11:00 - 17:30

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize ulaşabilirsiniz.
+90 252 211 27 00

Previous
Next

Frankie Beach Club

Dünya çapında kokteyller, sımsıcak Bodrum güneşi ve turkuaz sular bir araya geldiyse yazın en eğlenceli anları başlıyor demektir. Şimdi Frankie Beach Club’ın havuzunda ya da Ege’nin serin sularında tazelenirken “Power Lunch” konseptli menünün lokal lezzetlerinin tadına bakma ve DJ eşliğinde müziğin ritmine kendinizi kaptırma vakti.

Her Gün Açık: 11:00 - 20:00

Gelecek Etkinlikler

Thursday DJ Sessions at Frankie Beach Club

Sunset Live Sessions at Malva Restaurant & Cocktail Bar

Geçen Yazdan Etkinlikler

Bengü Beker 
Performansları

2020
Zamansız şarkıların ritmini Bengü Beker ile bir Malva gecesinde yakalayın.

Ayhan Sicimoğlu Performansları

2020
Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars birbirinden enerjik parçalar ve sahne performanslarıyla Frankie Beach Club sahnesinde.

Nükhet Duru 
Performansları

2020
Eşsiz sesi ve çok özel repertuarıyla Nükhet Duru Malva’da.