NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Torba, Kaynar Cd No:15, 48400 Bodrum/Muğla

ÖZEL TRANSFERLE

Limuzin

Sizleri Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’a gelirken karşılıyor ve konforun en üst düzeyde olduğu limuzinimizle otelimize getiriyoruz.

Bizi Arayın: +90 (252) 211 27 00

ÖZEL TRANSFERLE

Özel tekne

Otelimize gelmek ya da müzik etkinliklerimize katılmak için tek yapmanız gereken özel tekne transferi hizmetimizi kullanmak! Sizi belli noktalardan alıp Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts konforu ve büyüleyici Bodrum manzarası ile otelimize getiriyoruz.

Bizi Arayın: +90 (252) 211 27 00

KENDİ SEÇENEKLERİNİZLE

Karayolu

Milas-Bodrum Havalimanı’nın (BJV) Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’a olan uzaklığı 29 kilometredir. Bu yol aracınızla 25 dakika sürüyor.  Aracınızla havalimanından çıkın ve 1.7 kilometre ilerleyin. D330 yoluna bağlanarak Bodrum yönünde devam edin. Yaklaşık 26 kilometre sonra sizi Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’a ulaştıracak tabelayı ve dönüşü göreceksiniz. Bu yolu takip ederek otelimize ulaşabilirsiniz. 

Google Haritalar üzerinden rotayı görmek için tıklayın:

HAVAALANINDAN

Servisle

Milas-Bodrum Havalimanı’nın (BJV) iç hatlar veya dış hatlar terminallerinin çıkışında bulunan Havaş veya Muttaş Havalimanı servislerine binin. Bu servislerle yaklaşık 45 dakikada Bodrum Otogarı’na varacaksınız. Bodrum Otogarı’ndan kalkan şehir içi araçlarla Kaynar Mevkii’ne varmanız ise yaklaşık 20 dakika sürecek. Buradan sonra Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesi uzaklıkta. Dilerseniz Bodrum Otogarı’ndan ya da  Kaynar Mevkii’nden taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Havaş ve Muttaş’ın websitesinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

Ayrıcalıklı Bir Dünyaya Adım Atıyorsunuz

Susona Bodrum’a özel transfer seçeneklerimizle ilgileniyorsanız ya da yorum yapmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurup bize gönderin.