fbpx

Ege'de eşsiz Torba koyunda yer alan Susona Bodrum'da ayrıcalıklı servisi ve geliştirilmiş mutfak deneyimi ile kurumsal toplantılarınızı keyifli hale getirin.

KURUMSAL TOPLANTILAR

Kurumsal Toplantı Odaları

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts modern anlayışla tasarlanmış fonksiyonel toplantı odalarıyla keyifli detaylar sunuyor. Otelde 170 metrekareye kadar kullanılabilen alanda, ferah atmosferi ve Susona Bodrum’un modern, lüks estetik anlayışıyla size özel tasarlanmış detaylarıyla unutulmaz buluşmalara ev sahipliği yapıyor.

TOPLANTI ODALARI

ORAK TOPLANTI ODASI

KARGI TOPLANTI ODASI

TALAY LOUNGE

Sadece Size ve Dostlarınıza Ait Bir Dünya

Ege Denizi’nin olağanüstü manzaralarını sunan Talay Lounge, Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’un büyüleyici ruhu eşliğinde tüm özel etkinlikleriniz için yaratıcılığı harekete geçiriyor. Sıradan etkinlikten daha fazlasına ihtiyacınız varsa Talay Lounge sizi bekliyor! Ege Denizi’nin olağanüstü manzaralarını sunan Talay Lounge, Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’un büyüleyici ruhu eşliğinde tüm özel etkinlikleriniz için yaratıcılığı harekete geçiriyor. Yerel üreticilerden gelen en taze lezzetlerin yanında pozitif enerji saçan rengarenk kokteyllerin süslediği menülerle keyifli anlarınıza büyü katmaya hazırsanız, Talay Lounge’da buluşmak üzere.