fbpx
Susona Bodrum - Reservation
   
   
1 Oda, 1 Yetişkin
Özel Fiyatlar

KURUMSAL TOPLANTILAR

Ege'de eşsiz Torba koyunda yer alan Susona Bodrum'da ayrıcalıklı servisi ve geliştirilmiş mutfak deneyimi ile kurumsal toplantılarınızı keyifli hale getirin.

Kurumsal Toplantı Odaları

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts modern anlayışla tasarlanmış fonksiyonel toplantı odalarıyla keyifli detaylar sunuyor. Otelde 170 metrekareye kadar kullanılabilen alanda, ferah atmosferi ve Susona Bodrum’un modern, lüks estetik anlayışıyla size özel tasarlanmış detaylarıyla unutulmaz buluşmalara ev sahipliği yapıyor.

TOPLANTI ODALARI

ORAK VE KARGI TOPLANTI ODALARI

TALAY LOUNGE

Sadece Size ve Dostlarınıza Ait Bir Dünya

Sıradan etkinlikten daha fazlasına ihtiyacınız varsa Talay Lounge sizi bekliyor!

Ege Denizi’nin olağanüstü manzaralarını sunan Talay Lounge, Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’un büyüleyici ruhu eşliğinde tüm özel etkinlikleriniz için yaratıcılığı harekete geçiriyor.

Yerel üreticilerden gelen en taze lezzetlerin yanında pozitif enerji saçan rengarenk kokteyllerin süslediği menülerle keyifli anlarınıza büyü katmaya hazırsanız, Talay Lounge’da buluşmak üzere.

SOSYAL ETKİNLİKLER

Ege Denizi’nin olağanüstü manzaralarını sunan Susona Bodrum, özel etkinlikler, hayalinizdeki butik davetler, doğum günleri ve kutlamalar için konuklarına Talay Lounge'da eşsiz bir atmosfer sunuyor.

BEKARLIĞA VEDA

Susona Bodrum'da en sevdiklerinizle birlikte heyecan dolu ve kişiye özel kutlama deneyiminizi sofistike spa merkezi Spa Soul hamamda kına ritüeli ile taçlandırın.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize ulaşın:

DOĞUM GÜNÜ

Aileniz ve arkadaşlarınızla size özel menü seçenekleriyle unutulmaz doğum günü kutlamaları ile Susona Bodrum'da yazın keyfini çıkarın.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize ulaşın:

ÖZEL DAVETLER

Ege Denizi'nin olağanüstü manzarasını sunan Susona Bodrum, özel etkinlikler, butik davetler ve hayallerinizdeki kutlamalar için misafirlerine unutulmaz bir akşam yaşatıyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize ulaşın:

BABY SHOWER

Bebeğinizin dünyaya gelişini sevdiklerinizle Susona Bodrum'un büyülü atmosferinde kutlayın.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize ulaşın: