fbpx
Susona Bodrum - Reservation
   
   
1 Oda, 1 Yetişkin
Özel Fiyatlar

Doğayla İç İçe Huzurlu Bir Vaha

Bodrum’un en sakin koyunda konumlanan Susona Bodrum’da, doğayla iç içe dinlendirici, sakinleştirici ve kendinizi yenilediğiniz bir yolculuğa çıkın.

Spa Soul

Duyularınıza ve ruhunuza hitap eden Spa Soul’da sadece kendinize odaklanın ve anda kalın. Sizi egzotik topraklarda yolculuğa çıkaracak aromatik terapiler, rahatlatıcı bakım kürleri, yorgunluğunuzu geride bırakacağınız masajlarla tamamen kişiselleştirilmiş ve size hitap edecek yöntemlerle, Susona Bodrum’un ödüllü spa merkezi Spa Soul’da içinizdeki ‘iyi’yi keşfedin ve arınmaya başlayın.

Yoga & Meditasyon

Süitinizin bahçesinden çıkmadan veya Susona Bodrum misafirleriyle birlikte iskelemizde güneşi selamlamak, bedeninizi ve ruhunuzu canlı tutmak bu yaz size çok iyi gelecek. Yoga ve meditasyon seanslarımızla zihnin ve bedenin uyumunu yeniden yakalayın.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize ulaşın
+90252 211 27 00.

* Rezervasyon zorunludur.
* Yoga mat Susona Bodrum tarafından temin edilmektedir.

Hamam

Geçmişten günümüze hiç değişmeyen hamam keyfiniz Susona Bodrum’da da gelenekleri yaşatmaya devam ediyor. Osmanlı mimarisini yaşatan tarzı ve sımsıcak atmosferiyle Türk hamamı günün her anı yenilenmeye çağırıyor.

Gym & Tennis

Susona deneyiminiz boyunca formunuzu korumak ve zinde kalmak için 24 saat boyunca spor salonunda yeriniz hazır. Geniş ve ferah CrossFit alanı, açık tenis kortları; tatile biraz hareket katmak isteyenleri bekliyor.

Sauna & Buhar

Biraz rahatlamak ve zamanı durdurmak için buharın mucizevi etkilerinden faydalanmak gerek. Bodrum’un serin sularından, Torba Koyu’nun eşsiz doğasına uzanan maratona biraz ara verip hafiflemek için sauna ve buhar odasında yeriniz hazır.

Tenis Kortu

Tenis bir yaşam biçimi… Hayata keyifli bir mola verdiğiniz Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’da istediğiniz an kullanabileceğiniz tenis kortundan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.