fbpx

Susona Bodrum'da İçindeki Çocuğu Keşfet

Dünya standartlarında ödüllü spa merkezi Spa Soul, otantik hamam deneyimi, sauna, 24 saat açık spor salonu ve sonsuzluk havuzu ile kendinizi yenileyin. Tam donanımlı tenis kortu ve çocukların rüyası olan Kids Summer Club'ta keyifli yaz etkinliklerin tadını çıkarın.

Bakım Kürleri​

Egzotik toprakları hatırlatan aromatik yağların mutluluk veren kokuları ve uzman masörlerin yepyeni bir “ben”e uyandıran rahatlatıcı masaj teknikleri… Spa uzmanlarımız, bedeninizin neye ihtiyacı olduğunu biliyor ve size uygun bakım kürleri öneriyor. Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’un dünya standartlarındaki ödüllü spa merkezi Spa Soul’da tüm stresinizden arınacak ve yeniden doğan anka kuşu gibi hayata bir daha geleceksiniz.

Yoga & Meditasyon

Süit bahçenizde yalnızca size özel veya iskelede grup yoga & meditasyon seanslarıyla bedeninizi ve zihninizi dinlendirin.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize ulaşın
+90252 211 27 00.

* Rezervasyon zorunludur.
* Yoga mat Susona Bodrum tarafından temin edilmektedir.

Hamam

Roma ve Osmanlı İmparatorluğu’ndan miras kalan bir deneyim, hamam keyfi… Bodrum masalınızda sımsıcak ve geleneksel bir anıya yer açın. Kendine has mimarisiyle meşhur Türk hamamında rahatlamanın yeni bir seviyesini keşfedecek, seanstan yeni biri olarak çıkacaksınız.

Spor Merkezi

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts deneyiminizde hayatınızın her anına dokunuyoruz. 24 saat açık tam donanımlı spor salonumuzda günlük spor programınıza Bodrum atmosferinde devam edebilir, maksimum hijyen uygulamalarımız sayesinde içiniz rahat bir şekilde tüm ekipmanları kullanabilirsiniz. Torba Koyu’nun tertemiz atmosferinde bol oksijenli bir egzersiz deneyimine açıksanız, CrossFit programımız hakkında detaylı bilgi almayı unutmayın.

Sauna & Buhar Odası

Buhar hayat verir, yeniler, güzelleştirir ve kusursuz bir rahatlık sağlar. Belki yorucu bir deniz maratonu, belki de eğlencenin hiç bitmediği bir Frankie Beach Club & Restaurant deneyimi sonrasında sauna veya buhar odasında tatlı yorgunluğunuzu üzerinizden atarak kendinizi yeni bir güne hazırlayabilirsiniz. Sımsıcak özel buharla bedeniniz gevşerken Bodrum rüyanızın en keyifli anlarından birini yaşayacaksınız…

Tenis Kortu

Tenis bir yaşam biçimi… Hayata keyifli bir mola verdiğiniz Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’da istediğiniz an kullanabileceğiniz tenis kortundan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Kids' Summer Club

Çocuklarla Kids’ Summer Club’ta buluşuyor, öğretici ve eğlendirici oyunlarımızla tatillerini unutulmaz kılıyoruz. Siz Susona Bodrum'un tüm hizmetlerinden faydalanırken çocuklarınız da hijyen ve güvenlik uygulamalarının ön planda olduğu çocuk kulübümüzde yeni arkadaşlıklar edinecek.