fbpx

2024 Michelin Rehberi’nde yer alan Malva’nın gastronomi dünyasında benzersiz bir yolculuğa çıkın.

MİKRO YEREL LEZZETLER,DALGALARA KARIŞAN EZGİLER
İÇİN BURADASINIZ!

Sadece Ege’de yetişen lokal malzemelerle, usta ellerde hazırlanan imza lezzetler; gecenin ilerleyen saatlerinde canlı caz notalarıyla harmanlanıyor ve ortaya unutulmaz Malva akşamları çıkıyor.

Turkuaz Ege büyüsü ile lezzet bir arada

Bölgenin yerel üreticilerinden alınan taze ve mevsim ürünlerinden oluşan Malva menüsünün yanı sıra, gastronomi dünyasında benzersiz bir yolcululuk için Ege’den aldığımız ilhamla yemekleri sizin için yeniden tasarladık. Yaz akşamlarınızı eşsiz bir gün batımı manzarası eşliğinde canlı müzik performanslarımız ile taçlandırın. Size özel tasarlanan düzeyli ve eğlenceli ama bir o kadar da sofistike bir gecenin tadını çıkarın.

Büyülü Ambians

Torba Koyu’nun saklı cennetinde eşsiz bir gastronomi yolculuğu ve müziğin capcanlı hali sizi bekliyor.

Malva menüsünü oluşturan tüm lokal ve vegan lezzetler, Ege Bölgesi’nin yerel üreticilerinden özenle seçilen malzemelerle hazırlanıyor ve usta şeflerimizin elinde yeniden yorumlanıyor.

Mikro Yerel Mutfak

Sihirli Notalar

Malva’da gece usulca ilerlerken, benzersiz lezzetler yerini muhteşem ezgilere bırakıyor. Eğlencenin dozu giderek artarken, keyfin dozu asla azalmıyor.

Gastronomik Bir Yolculuk

Ege bölgesindeki yerel üreticilerden alınan ürünlerle tasarlanan mönümüz ile sizleri farkli bir lezzet deneyimine davet ediyoruz.
Günlük üretimimizi karşılamak için Bodrum Yarımadası’nı ve Gökova Körfezi’ni boydan boya dolaşıyor ve her yöreye özgün taze ürünleri tedarik etmek için küçük üreticileri ve işin ustalarını, zanaatkârlarını tercih ediyoruz. Ürünlerimizi tedarik ederken toprağın ve iklimin kattığı lezzete olabildiğince yakın kalmaya, saygı göstermeye özen gösteriyoruz…

Eğlence Dolu Bodrum Akşamları

Malva yeni nesil canlı müzik performansları ve eşsiz gün batımı manzarasıyla sizlere unutulmaz bir yaz gecesi vaadediyor. Malva’da gecenin ilerleyen saatlerine kadar sevdiklerinizle birlikte önce iyi yemek ardından sofistike müzik ve eğlencenin tadını çıkarın.

2022 Yaz Sezonu Müzik Etkinlikleri