fbpx

2024 Michelin Rehberi’nde yer alan Malva’nın gastronomi dünyasında benzersiz bir yolculuğa çıkın.

MİKRO YEREL LEZZETLER,EGE'NİN YEREL TATLARINI KEŞFETMEK
İÇİN BURADASINIZ!

Sadece Ege’de yetişen lokal malzemelerle, usta ellerde hazırlanan imza lezzetler; gecenin ilerleyen saatlerinde keyifli sohbetler eşliğinde, sizleri eşsiz bir deneyime davet ediyoruz.

Turkuaz Ege büyüsü ile lezzet bir arada

Bölgenin yerel üreticilerinden alınan taze ve mevsim ürünlerinden oluşan Malva menüsünün yanı sıra, gastronomi dünyasında benzersiz bir yolcululuk için Ege’den aldığımız ilhamla yemekleri sizin için yeniden tasarladık. Yaz akşamlarınızı eşsiz bir gün batımı manzarası eşliğinde canlı müzik performanslarımız ile taçlandırın. Size özel tasarlanan düzeyli ve eğlenceli ama bir o kadar da sofistike bir gecenin tadını çıkarın.

Büyüleyici Bir Atmosfer

Torba Koyu’nun saklı cennetinde eşsiz bir manzara ve keyifli bir gastronomi yolculuğu sizi bekliyor.

Malva menüsünü oluşturan tüm lokal ve vegan lezzetler, Ege Bölgesi’nin yerel üreticilerinden özenle seçilen malzemelerle hazırlanıyor ve usta şeflerimizin elinde yeniden yorumlanıyor.

Mikro Yerel Mutfak

Malva Kokteyl Bar

Gün batımı manzaraları, en sevdiğiniz içeceğin keyfini çıkarmak için mükemmel bir arka plan sunar. Özenle hazırlanan kokteylleri yudumlayın ve benzersiz yerel ve uluslararası şarap seçenekleri arasından seçim yapın.

Gastronomik Bir Yolculuk

2024 Michelin Rehberi tarafından tavsiye edilen restaurantlar arasında yer alan Malva’da hayatı yavaşlatıp, anlara odaklanıyoruz. Ege’nin taptaze yerel lezzetlerini mikro-lokal yemek anlayışıyla sunan Susona Bodrum’un ödüllü restaurantı Malva, menüsündeki mikro-yerel ve vegan konseptteki tatlarla damaklarda unutulmaz izler bırakıyor.