fbpx

Summer Solstice | 21 June

Are you ready to welcome the summer in the best possible way?

Yoga & Nefes

10:00
Dolu dolu bir güne yoga ve nefes pratikleriyle enerjinizi yükselterek başlayın!

Astrology Workshop / Lunas Melody

12:00
Sevilen astrolog Lunas Melody, faydalı bilgiler ve deneyimler sunacağı atölyesinde, Gündönümü ve içinde bulunduğumuz dönemin hayatımıza etkilerini yıldızlara göre yorumlayacak.

Mandala ile Mindfulness / Aslıhan Aksun

13:30
Yeni başlangıçlar için niyetlerin işleneceği rengarenk mandalalar ile yaratıcı, keyifli ve aynı zamanda zihni dinlendiren, an’da kalmayı deneyimleyeceğiniz bir atölye.

Serbest Zaman

14:30 – 17:00

Ses ve Beden Keşif Atölyesi / Nilüfer Ormanlı

17:00
Günün en neşeli atölyesi! Ses Kaşifleri oluşumuyla uzun yıllardır insan sesinin bedeni özgürleştiren ve iyileştiren doğasını araştıran Nilüfer Ormanlı, eğlenceli olduğu kadar içsel farkındalık geliştiren, keyifli bir alan açıyor.

Gündönümü Ritüeli – Umut Fırat & Nilüfer Ormanlı

19:00
Ritüel ve şamanik müziklerin birleştiği, farklı bir sahne deneyimi… Kökler ve Dallar şifa sanatçıları Umut Fırat Eroğlu ve Nilüfer Ormanlı, bizleri tılsımlı ve müzikal bir yolculuğa davet ediyor. Gündönümüyle yeni bir döngü başlarken, en güzel niyetleri evrene iletmek için muhteşem bir an!

LIQA Live Set feat. Özge Ürer

22:00
Türkiye’nin önde gelen caz davulcularından Turgut Alp Bekoğlu ile başarılı prodüktör Deniz Doğançay’ın müzik projesi LIQA, gecenin titreşimlerini yükselten, eklektik ve hareketli bir setle sahnede olacak. Özgün ve enerjik sesiyle beğeni toplayan Özge Ürer Başkurt vokalleriyle ikiliye eşlik edecek.


Curated by Code Zero & Kökler ve Dallar
Rezervasyon: +90 252 211 27 00