fbpx

GÜLERYÜZLÜ SERVİS,ÖZEL LEZZETLER,DURMAYAN EĞLENCE
İÇİN BURADASINIZ!

Müzik, güneş, dans ve Bodrum. Belki de yılların en eskimeyen yaz denklemi, alıştığınız Frankie kalitesi, Bodrum’un sıcacık enerjisiyle bu yaz Susona’da sizleri bekliyor. Yaz denkleminize bir tutam Frankie dokunuşu; yerel lezzet, artizan kokteyller, canlı müzik ve enerjik ortam.

Yakınlaş - Paylaş - Anı Yaşa!

Mevsiminde ürünlerle hazırlanmış sıra dışı kokteyller, Power Lunch konseptinde paylaşımlık tabaklar, özel mönüler, canlı performanslar ile Frankie, özlediğiniz yaz ruhunu yaşatmak için sizi bekliyor. Yaz denkleminize bir tutam Frankie dokunuşu; yerel lezzet, artizan kokteyller, canlı müzik ve capcanlı bir ortam. Müzik, güneş, dans ve Bodrum. Belki de yılların en eskimeyen yaz denklemi, alıştığınız Frankie kalitesiyle Bodrum’un sıcacık enerjisiyle bu yaz Susona’da sizleri bekliyor.

Paylaş ve Anı Yaşa!

Mevsiminde ürünlerle hazırlanmış sıra dışı kokteyller, Power Lunch konseptinde paylaşımlık tabaklar, özel mönüler, canlı performanslar ile Frankie, özlediğiniz yaz ruhunu yaşatmak için sizi bekliyor.

Müzik, güneş, dans ve Bodrum. Belki de yılların en eskimeyen yaz denklemi, alıştığınız Frankie kalitesiyle Bodrum’un sıcacık enerjisiyle bu yaz Susona’da sizleri bekliyor.

Yaz denkleminize bir tutam Frankie dokunuşu; yerel lezzet, artizan kokteyller, canlı müzik ve capcanlı bir ortam.

Müzik ve Dans!

Frankie Beach Club'da ne var?

İyi yemek ve iyi müzik kalitesini Bodrum’da bir araya getiren Frankie Beach Club, misafirlerine sıra dışı deneyimler sunar.
Frankie Beach Club, tam mevsimindeki yerel lezzetlerini ve canlı performansları bir araya getirerek, Bodrum’un sıcak atmosferini sonuna kadar hissettirir. Büyük masalarda uzun soluklu yemekler, özel kokteyller ve nefis menülerle dostlarla keyifli saatler yaşatır. Gün ortasında hafif hareketlenmeye başlayan müziğin ritmini, akşamüstü saatlerinde yavaş yavaş yükselterek keyifli gün batımları yaşatır.

Neden "Kısık Ateş"?

Ağır ateşte kendi özsuyu ile pişen yemeklerin vitamin ve mineral kaybı neredeyse hiç yaşanmazken kendi özsularıyla, ağır ağır, çok uzun sürede pişen yemekler lezzetlerini ön plana çıkarır.
Frankie Beach Club’ın menüsünde; büyük balıklar, ağır ateşte pişmiş ortaya paylaşımlık kemikli büyük etler, deniz mahsüllü paella’lar, kabuklu deniz ürünleri ile Poke Bowl’lar ya da ev yapımı makarnalar gibi lezzetler Ege ürünleri ile başroldedir. Kısık ateş tekniğine sadık kalınarak geliştirilen yenilikçi tarifler ile hazırlanan Frankie Beach Club menüsü dostlar ile güzel anları lezzet ve keyif ile birleştirme peşinde olanları nefis bir ziyafete davet eder.

"Power Lunch" Nedir?

Bu terim global olarak her ne kadar, iş dünyasının hızlı ve ciddi öğle yemeklerini temsil etse de Frankie Beach Club’ta tamamen farklı bir anlayışla hayat bulur!

Frankie Beach Club, “Power Lunch” konseptini, yazın verdiği enerji ve coşkuyla harmanlayarak sözlük tanımının tam tersi olarak yorumluyor, “Frankie Beach Club’ta – POWER LUNCH”; Uzun masalarda dostlarla keyifli saatler ve paylaşımlı büyük nefis yemeklerin yanı sıra kıpır kıpır müzik eşliğinde, farklı bir lezzet ve eğlence anlayışını temsil eder. Frankie Beach Club’ta “Power Lunch”, sıcak Bodrum yazlarında yaşanan “telaş ve aceleden uzak, uzun saatlerce sürebilen” lezzet ve eğlence anlayışını unutulmaz bir deneyime dönüştürür.

2022 Yaz Sezonu Müzik Etkinlikleri