fbpx

RUHUNDA HEP YAZ VAR: FRANKIE BEACH CLUB

Müzik, güneş, dans ve Bodrum. Belki de yılların en eskimeyen yaz denklemi, alıştığınız Frankie kalitesi, Bodrum’un sıcacık enerjisiyle bu yaz Susona’da sizleri bekliyor. Yaz denkleminize bir tutam Frankie dokunuşu; yerel lezzet, artizan kokteyller, canlı müzik ve enerjik ortam.

Yakınlaş - Paylaş - Anı Yaşa!

Mevsiminde ürünlerle hazırlanmış sıra dışı kokteyller, Power Lunch konseptinde paylaşımlık tabaklar, özel mönüler, canlı performanslar ile Frankie, özlediğiniz yaz ruhunu yaşatmak için sizi bekliyor. Yaz denkleminize bir tutam Frankie dokunuşu; yerel lezzet, artizan kokteyller, canlı müzik ve capcanlı bir ortam. Müzik, güneş, dans ve Bodrum. Belki de yılların en eskimeyen yaz denklemi, alıştığınız Frankie kalitesiyle Bodrum’un sıcacık enerjisiyle bu yaz Susona’da sizleri bekliyor.

Bodrum'un Ritmini Yakala

Frankie önce damağınızda ve daha sonra da kulaklarınızda hiç silinmeyecek izler bırakır. Müziğin ritmi yükseldikçe Bodrum’un kalp atışlarını daha da yakından duymaya başlarsınız.

Müzik, güneş, dans ve Bodrum. Belki de yılların en eskimeyen yaz denklemi, alıştığınız Frankie kalitesiyle Bodrum’un sıcacık enerjisiyle bu yaz Susona’da sizleri bekliyor.

Yaz denkleminize bir tutam Frankie dokunuşu; yerel lezzet, artizan kokteyller, canlı müzik ve capcanlı bir ortam.

Müzik ve Dans!

Frankie Beach Club'da ne var?

İyi yemek ve iyi müzik kalitesini Bodrum’da bir araya getiren Frankie Beach Club, misafirlerine sıra dışı deneyimler sunar.
Frankie Beach Club, tam mevsimindeki yerel lezzetlerini ve canlı performansları bir araya getirerek, Bodrum’un sıcak atmosferini sonuna kadar hissettirir. Büyük masalarda uzun soluklu yemekler, özel kokteyller ve nefis menülerle dostlarla keyifli saatler yaşatır. Gün ortasında hafif hareketlenmeye başlayan müziğin ritmini, akşamüstü saatlerinde yavaş yavaş yükselterek keyifli gün batımları yaşatır.

Bazı Zevkler Aceleye Gelmez

Kısık ateşte ağır ağır pişen Frankie lezzetleri, müziğin yüksek ritmiyle buluştuğu an Bodrum’un tüm enerjisi sizi sarar ve hiç bitmeyecek bir yazı müjdeler.

Frankie’nin ağır ateşte kendi özsuyu ilen pişen, usta işi lezzetleri vitamininden hiçbir şey kaybetmez ve lezzeti doruklarda yaşatır.

Yazın Enerjisi Bir Başka Güzel

Frankie Beach Club müziği, dansı ve sıcacık yazı doyasıya yaşamak isteyenlerin mabedi. Şimdi yazın hiç bitmeyen temposuna ayak uyduran Frankie imzalı kokteyllerle yazın ritmini yakalama zamanı!